court

ÜYE FEDERASYONLAR

suit

YÖNETİM KURULU

bible-book

TÜZÜĞÜMÜZ

workflow

KURULLAR

law-book

MEVZUAT

wheelchair

ENGELLİ HAKLARI

#sendebirelat

Kampanyamızın amacı, Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlayacağımız 2023 senesinde ülkemizde yaşayan engellilerin pandemi ve sonrasında küresel krizin getirdiği ekonomik zorluklar engellerinden dolayı kullanmak zorunda kaldıkları yardımcı araç-gereç ve destek teknolojilerine ulaşılmasını sağlamak için bağış kampanyası düzenleyerek yaşadıkları sorunları bir nebze de olsa çözüm bulabilmektedir. 

Bunun yanı sıra kampanya vesilesi ile ülkemizde engellilerin sosyal hayatta karşılaştıkları erişilebilirlik sorunlarına tüm kamuoyunun dikkat çekmeyi amaçlamaktadır.

Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında ülkemizde yaşayan engellilerin katılacağı bilim, kültür, sanat, spor alanlarında etkinlikler düzenleyerek  kutlamalara coşkuyla katılacağız. 

Kampanya’mızın hedef kitlesini teşkil eden engellilere toplumsal duyarlılığı olan vatandaşlarımızla beraber kamu, özel sektör ve her türlü alanda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımızın işbirliği ile Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına yakışır şekilde engellilerimizin sosyal hayata tam, etkin ve eşit katılım hakkını sağlamak istiyoruz...

tsk-sendebirelat-1

BİZDEN HABERLER

Bizden ve basından haberler

INSTAGRAM

Instagram'da bizi takip edin