Genel

23 Nisan Resepsiyonu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurt genelinde kutlanırken, Konfederasyonumuz ve bağlı Federasyonları da ülkemizin çeşitli illerinde engelli çocukların yaşamları ile ilgili programlar düzenlemiştir.
Geleneksel olarak her yıl yapılan TBMM 23 Nisan Resepsiyonu da bu yıl yine TBMM de düzenlendi. Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanımız Yusuf Çelebi ve Başkan Yardımcısı Ayhan Metin’in katıldığı Resepsiyonda Konfederasyon ve engelli çocuklar adına olumlu görüşmeler yapıldı.
Programda, TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, TBMM Başkanı İsmail KAHRAMAN, TBMM Başkanvekili Ahmet AYDIN, TC Başbakanı Binali YILDIRIM, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve çok sayıda Milletvekili, bakan yardımcısı, parti başkanları ve komutanlarla görüşüldü. Konfederasyonumuz hakkında ve engelli politikaları hakkında bilgilendirme yaptığımız TBMM Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN’dan projelerimiz ve ortak yapılacak konuları görüşmek üzere randevu talep edilmiş ve en kısa sürede görüşme sağlanacağı yönünde cevap alınmıştır.
Listeye geri dön

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir